O R I G I N Á L N E   M O D E L Y   M I S T E R   T E E    

MISTER TEE je streetwearová značka, ktorá je zameraná na oblečenie s najnovšími trendami v jedinečnej kvalite v pomere k cene. Originálne modely pravidelne tešia fanúšikov MISTER TEE. Produkuje sa tu móda zo súčasných strihov a potlačí na každý deň. Ako mnohé značky aj MISTER TEE začal v malom a zameriaval sa na tričká. Úspech značky však ukázal veľký záujem a preto sa kolekcia rozšírila o ďalšie štýly. Do sortimentu boli pridané mikiny rôznych strihov, tielka, čiapky a tašky pre chlapcov a dievčatá.

Modely s potlačou ako “99 Problems” sa tešia kultovému statusu a objavili sa u viacerých medzinárodných interpretov. Sme v očakávaní, ktorý dizajn si opäť získa srdcia vás - našich fanúšikov! Kolekcia je mladším bratom URBAN CLASSICS.M E D Z I N Á R O D N Á   Z N A Č K A    F L E X F I T    J E   V Š A D E   N A    S V E T E   D O M A  

FLEXFIT EUROPE je európska predajná a distribučná agentúra YUPOONG Inc., ktorá sa špecializuje na rôzne pokrývky hlavy. Pôvodom z Južnej Kórei, medzinárodná značka je však známa po celom svete už veľa rokov a vybudovala si dobré meno ako jedna z popredných značiek vo výrobe pokrývok hlavy. Vďaka globálnej sieti a fabrík Flexfit zásobuje stále rastúci počet zákzníkov a dodáva      do viac ako 65 krajín. Šiltovka Agship je pôvodná FLEXFIT šiltovka s patentovaným FLEXFIT Tech Fit pruhom na vnútornej strane, takže skvelo sedí na každej hlave. Dá sa vybrať v nekonečnej škále farieb a materiálov. Svoj tvar si zachováva vďaka ďalšej patentovanej technológií vPermacurv, čo znamená že šiltovka sa dá ohýbať a tvarovať tak ako si želáte a to bez jej poškodenia. Široký výber čiapok, snapbackov, strapbackov, klobúkov so šiltom, letných klobúkov a mnohých ďalších je rozdelený do piatich typov a to: T - FLEXFIT, 110, 210, The Classics a Delta. 

FLEXFIT EUROPE preto poskytuje širokú škálu modelov a je pravdou, že sme odborníkmi skvelej vášne - vášne pre pokrývky hlavy.